Hírek

Tájékoztatjuk a lakosságot, kedves betegeinket, hogy a járványügyi helyzet miatt 2020. november 20-tól előreláthatólag 2020. december 06. napjáig a Tüdőgyógyászati szakrendelés és gondozás átmenetileg szünetel.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Járóbeteg szakellátás igénybevétele minden esetben hőmérséklet ellenőrzést követően vehető igénybe!

Megértésüket köszönjük!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Mellkasröntgen vizsgálatokat kizárólag előjegyzés alapján, előzetes, időpont egyeztetést követően tudjuk ellátni! Előjegyzés a +36-95/523-004 telefonszámon, vagy a +36-95/523-000 telefonszámon, a 275-ös, vagy 168-as melléken kérhető!

Megértésüket köszönjük!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az érintett szakellátások tekintetében a “Sürgős” esetek fogadását és ellátását a területileg illetékes belgyógyászati szakrendelés keretei között biztosítja Intézményünk.